loader image

Lidio, 54 milyon kayıtlı kart ve 1.8 milyondan fazla bireysel kullanıcısı ile Türkiye’nin en büyük ve en kapsayıcı ödeme platformudur.

“Sınırsız Özgürlük” parolasıyla çıktığımız bu yolculukta, yeni nesil servislerimizi, işletme ve son kullanıcılara Lidio markası ile ulaştırıyoruz.

Türkiye’nin En Büyük ve En Kapsayıcı Ödeme Platformu olarak konumlanan Lidio, KOBİ’den Fortune 500’e her ölçekten şirketin ödemelerini özgürleştiren yeni nesil finansal teknoloji girişimi olarak işletmelere tek noktadan, sınırsız ödeme özgürlüğü imkanı veriyor.

Lidio ile Özgür Ödemeler Dünyası, lokal ve global tüm ödeme yöntemlerini bir arada sunan Lidio Core, Türkiye’nin en büyük kayıtlı kart havuzu Lidio Pass, Türkiye’nin en gelişmiş Akıllı POS yönlendirme altyapısı Lidio Smart Switch, uçtan uca pazaryeri operasyonu sunan Lidio Pazaryeri Çözümü, karmaşık bayi tahsilatları için tek çözüm olmaya aday Lidio Bayi Tahsilat Servisi (B2B) gibi ürün ve hizmetler sunuyor.

Lidio ayrıca tüm tahsilat işlemleri için tek platform olma özelliğiyle sınır ötesi hizmet sunarken, sahtecilik faaliyetlerini %95’in üzerinde azaltan, işletmelerin maddi kayıplarını önleyen yöntemleri de barındırıyor. Lidio’nun müşterileri arasında Tchibo, Mavi, LCW, Mediamarkt, Watsons, Unicef, Altınbaş ve Defacto gibi oldukça önemli markalar yer alıyor.

Lidio bir finansal teknolojiler girişimi olmanın ötesinde ülkemizde ve dünyada ‘özgür ödeme’ anlayışını benimseyen bir ideal.

İletişim için;

Telefon:

E-Posta:

Share

Lidio
Topics
When
Sunday to Wednesday
December 23 to 26, 2022
Where
467 Davidson ave
Los Angeles CA 95716