loader image

Gökçe, müvekkillerinin her türlü ihtiyacına cevap vermek amacıyla geniş bir yelpazede hizmet veren İstanbul merkezli bir avukatlık bürosudur. 2010’dan bugüne, bilişim hukuku, birleşme ve devralmalar, sermaye piyasaları, banka finans, fikri mülkiyet hukuku ve ticari davalar başta olmak üzere hukukun her alanında müvekkillerine profesyonel hukuki destek sağlamaktadır.

Hem akademik yönden güçlü hem de genç ve dinamik bir ekibe sahip olan Gökçe, tecrübesini ve bilgi hazinesini sürekli değişen iş hayatı ile güncel tutmaktadır. Gökçe, müvekkillerinin faaliyet gösterdiği sektörlere özgü çözümler üretmekte, böylece hem hukuki temelleri sağlam hem de pratikte uygulanabilir hukuki görüşler sunmaktadır. Uluslararası alanda da önemli tecrübesi olan Gökçe, çok uluslu işlemlerde de müvekkillerine üst düzeyde hukuki danışmanlık vermektedir.

İdari kadrosuyla birlikte yaklaşık elli kişilik bir ekibe sahip olan Gökçe, yerli ve yabancı bankalara ve finansal kuruluşlara, çok uluslu şirketlere, yabancı ve yerli şirketlere, kamu kurum ve kuruluşlarına ve gerçek kişilere özgün hizmet vermektedir. 

İletişim için;

Telefon:

E-Posta:

Share

Gökçe
Topics
When
Sunday to Wednesday
December 23 to 26, 2022
Where
467 Davidson ave
Los Angeles CA 95716