Eclit, 2021 yılında Türkiye’nin öncü IT firmaları Clonera, Pukta ve Türkiye’nin lider yatırım fonu Turkven’in bir araya gelmesiyle kurulmuştur. 20 yılı aşkın sektör tecrübesi ve uzman insan kaynağıyla donanmış olan şirketimiz, her ölçekteki işletmenin IT ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermektedir.

Eclit olarak;

•Yönetilen Hizmetler: Türkiye’nin en büyük ve güvenilir servis altyapısıyla, müşterilerimizin BT operasyonlarını sorunsuz bir şekilde yönetiyoruz.

•Bulut ve Hosting Çözümleri: EclitGO markamız altında, işletmelerin IT altyapılarını modernize etmelerine ve dijital dönüşüm yolculuklarını hızlandırmalarına yardımcı oluyoruz.

•DevOps, SysOps ve Otomasyon Çözümleri: Bestcloudfor.me’ye stratejik yatırım yaparak, büyük ölçekli ve kritik BT operasyonları için çözümlerimizi genişlettik.

Eclit, Türkiye’de yönetilen hizmetler sektörünün standartlarını belirlemeyi ve müşterilerimize sadece asıl işlerine odaklanarak büyümelerine ve dijital dönüşüm yolculuklarını başarıyla tamamlamalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir. 1000’den fazla müşterimizle birlikte, bilgi teknolojilerini onlar için yönetiyor ve başarılarına katkıda bulunuyoruz.

İletişim için;

Share

Eclit