Aktif Ventures olarak uçtan uca finansal teknoloji inşa ediyor, büyüyor ve yatırım yapıyoruz

Bir girişim kurucu olarak, dijital girişimleri sıfırdan kuruyor ve kendi fikirlerimizi ve kaynaklarımızı kullanarak bunları ölçeğe getiriyoruz.

Bir yatırımcı olarak, teknoloji şirketlerine potansiyellerini ilerletmek için yatırım yapıyor, mümkün olan en iyi stratejileri oluşturarak ve büyümeleri için gerekli tüm faaliyetleri yürüterek hızla büyümelerini sağlıyoruz.

Fintech girişim kurucusu olarak konumlandırdığımız Aktif Ventures ile global bir “Fintech enabler” olmak üzere yola çıktık. Global bir girişim kurucu olma hedefiyle; Türkiye’nin yanı sıra tüm Avrupa ülkelerinde ve İngiltere’de fintech operasyonlarını yöneterek toplumun ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten güçlü bir ekosistem yaratmak için çalışıyoruz. Bu amaçla Venture Builder şirketimizin kurduğu ilk girişimimiz; tamamen servis bankacılığı altyapısına dayanan; servis bankacılığı Fintech’imiz Apilion.

Diğer bir yandan, yine Aktif Ventures çatısı altında teknolojik ve inovatif girişim fikirlerini desteklediğimiz kurumsal girişim sermayesi fonumuz Mindvest ile birlikte yenilikçi, sürdürülebilir ve yaratıcı finansal teknoloji fikirlerini destekleyerek hayatı kolaylaştıran çözümler üreten finansal teknoloji girişimlerine büyüme hizmeti ve yatırım fonu sunuyoruz.


Önümüzdeki dönemde dijital Bankacılık alanında; Mikro ve Kobi Odaklı Dijital Bankacılık FinTech girişimimizi duyurmaya başlayacağız. Çok yakın bir zamanda mobilite çözümümüz İndiBindi’nin de portföyümüze katılmasıyla geniş bir portföyü yönetmeye hazırlanıyoruz.

İletişim için;

Telefon:

E-Posta:

Share

AKTİF VENTURES