×

Hakkımızda

Istanbul Tech Week, 5 gün boyunca devam eden, teknoloji odaklı zengin içeriğin, yerel ve global konuşmacıların ve yarışmaların olduğu bir online teknoloji haftasıdır.

Hafta boyunca teknoloji ekosisteminin tüm oyuncularını kapsamayı hedefleyen Istanbul Tech Week’te smartcon konferansı, AR/VR, Bulut Bilişim, Yeni Nesil Pazarlama, Sanayide Teknoloji, Sağlıklı Yaşam için Teknoloji, Dijital Servisler, Evde Teknoloji gibi temalı sahnelerde özel programlar, hackathon’lar, teknik çalıştaylar, “nasıl yapılır” serileri, ödüllü bilgi yarışması gibi etkinlikler /aktiviteler olacak.

Istanbul Tech Week bir smartcon girişimidir. smartcon, İstanbul, Dubai ve Ankara’da düzenlenen yenilikçi bir iş etkinliği serisidir. Yıkıcı teknolojilerin iş dünyasına uygulamalarını, konu uzmanları ve gerçek uygulamalar ile anlatmayı hedefleyen smartcon, 2015 yılından bu yana 15 farklı sektörden 1.509 şirket ve 8.450 katılımcıyı bir araya getirmiştir. Ayrıca kuruluşundan bu yana Sandy Pentland (MIT Media Lab), Andreas Weigend (Amazon), Amr Awadallah (Cloudera), Usama Fayyad (Barclays), Bibop Gresta (Hyperloop Technologies), Rudi Peeters (KBC), Fadi Ghandour (Aramex), Ayesha Khanna (ADDO AI), Daniele Quercia (Nokia Bell Labs), Dr. Michael Wu (Lithium) gibi isimleri, teknolojinin iş dünyasına uygulamalarını tartışmak üzere ağırlamıştır.