×

Gizlilik Bildirimi

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Istanbultechweek.com internet sitemizi ziyaret eden, bizimle iletişime geçen herkes için, Smartech Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon A.Ş., kişisel bilgilerin gizliliği prensibine bağlı kalacağını taahhüt eder.

Tüm yürürlükteki gizlilik ve veri koruma kanunlarına uymak Smartech politikasıdır. Bu taahhüt, çalışanlarımızın, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve bizimle kişisel bilgilerini paylaşan diğer kişilerin güvenini kazanmak ve korumak konusunda verdiğimiz değeri yansıtmaktadır.

Aşağıdaki politikada  kişilerden istediği bilgileri ve bunları nasıl kullanacağı ile ilgili detaylar yer almaktadır.

Bilgileriniz ne amaçla istenmektedir?

Sizden istenen bilgilerin amacı hizmet ve hizmet detaylarını verebilmemiz ve size almak istediğiniz hizmet ile ilgili sağlıklı bilgiler ve kaliteli bir hizmet sağlamaktır.

Smartech Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon A.Ş., kişisel bilgilerin toplanması ve paylaşılmayacağı ile ilgili olarak tamamen kişisel bilgilerin gizliliği prensibine bağlı kalacağını taahüt eder. Smartech ihtiyacı dışında hiç bir ek bilgi istemeyeceğinin garantisini vermektedir.

Bilgilerin üçüncü kişilerle paylaşımı

Smartech iletişim ve kayıt formlarında ilettiğiniz herhangi bir bilgiyi muvafakatiniz olmaksızın üçüncü kişilerle paylaşmayacağını taahhüt eder.

Smartech kişisel bilgilerinizi bizim için destek hizmetleri yürütmesi için tutulan üçüncü kişiler ile de paylaşabilir. Bu üçüncü kişilerin paylaştığımız kişisel bilgileri sadece adımıza hizmet vermek için kullanmaları ve kişisel bilgilerinize kesinlikle gizli olarak muamele etmeleri gerekmektedir.

Bazı durumlarda, Smartech kişisel bilgilerinizi bizimle müşterilerimize ürün ve hizmet sunmak için ortaklık kuran üçüncü kişiler ile paylaşabilir. Bunu yaptığımız zaman iş ortaklarımızdan bilgilerinizi asıl olarak toplanma (ya da sizin bilahare muvafakat ettiğiniz) amacı ile ve sadece bu Politika uyarınca, uygulanacak her türlü Ülke ya da Web Sitesi Gizlilik Beyanları ve tüm uygulanacak gizlilik ve veri koruma kanunları uyumlu olacak biçimde kullanacaktır.

 

Eğer başka bir siteden istanbultechweek internet sitesine yönlendirildiyseniz ya da istanbultechweek.com internet sitesinden başka bir siteye yönlendirilirseniz, sizi yönlendiren sitedeki bilgilerin doğruluğu ile ilgili Smartech herhangi bir taahhüt vermez. 3. parti sitelerin bizim kontrolümüz altında olmayan site gizlilik ve yönetmelik kuralları olabilir.

 

Kayıt ve Şartlar

www.istanbultechweek.com ya da Smartech tarafından işletilen herhangi bir internet sitesini kullanarak, belirtilen kullanım şartlarına uyacağınızı kabul etmiş bulunmaktasınız.

Eğer bu politikayı kabul etmiyorsanız, lütfen www.istanbultechweek.com internet sitesini kullanmayınız. Smartech bu kayıt ve şartları kısmen ya da tamamen, herhangi bir zamanda, açıklama yaparak ya da yapmayarak değiştirme hakkına sahiptir. Smartech internet sitelerine girmeden önce bu kayıt ve şartları kontrol etmelisiniz.

Smartech Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon A.Ş.’nin sitelerini kullanmaya devam etmeniz, kayıt ve şartlardaki değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır.